Kliknij dwukrotnie dysk, aby go otworzyć i wyświetlić foldery na swoim Kindle Paperwhite. Otwórz inne okno i przejdź do plików, które chcesz przenieść do Kindle Paperwhite. Przeciągnij plik(i) do odpowiedniego folderu na swoim Kindle Paperwhite.

Przejdź do strony Preferencje Prime Video.W obszarze Zarejestrowane urządzenia zlokalizuj swoje urządzenie i wybierz obok niego opcję Wyrejestruj. 2 Kliknij opcję Wyloguj się w prawym dolnym rogu wyświetlonego menu. Kliknij swoje zdjęcie profilowe w górnym rogu. Pokaże Ci na ekranie, jakie aplikacje zainstalowałeś na urządzeniu; wystarczy wybrać „zarządzaj zainstalowanymi aplikacjami”. Ten sam film można przesyłać strumieniowo tylko na dwa urządzenia jednocześnie. Następnie w Ustawieniach przewiń w dół do Zarejestrowane urządzenia i dotknij go.

Podczas czytania dotknij środka ekranu, a następnie dotknij Aa (Ustawienia). Stuknij Więcej opcji, a następnie stuknij Wł. Obok paska postępu czytania, aby usłyszeć tekst czytany na głos. Aby zażądać zwrotu pieniędzy, otwórz stronę Moje zamówienia, znajdź odpowiednie klasyfikacja kont pamm zamówienie, kliknij opcję, wybierz sprawę z listy i wpisz swoje uwagi w polu tekstowym. Pamiętaj, że wylogowanie jest normalnym procesem, kiedy chcesz, możesz ponownie zalogować się na swoje konto, wystarczy mieć pod ręką swoje dane uwierzytelniające.

Proces logowania jest środkiem bezpieczeństwa, który pozwala platformie na potwierdzenie Twojej tożsamości, co jest niezbędne zwłaszcza w przypadku osób dokonujących zakupów online. Przewiń w dół do sekcji Ustawienia, a następnie stuknij Wyloguj się. Przewiń w dół tego nowego menu i dotknij Ustawienia. Jeśli korzystasz jak długo to potrwa, aby nauczyć się handlu na rynku forex z iPhone’a lub iPada z kimś innym, wylogowanie się z konta może mieć kluczowe znaczenie, ponieważ tam przechowywana jest historia wyszukiwania, historia zamówień i informacje o płatnościach. Możesz włączyć funkcję zamiany tekstu na mowę na urządzeniu Kindle Fire, aby treść pisana była odczytywana na głos.

Jeśli masz problem z kontrolą, nie powinieneś się martwić, naprawienie go jest bardzo łatwe i szybkie. Wybierz żądane pliki z programu do druku. Konwersja plików za pomocą Kindle na PC powinna być szybkim i łatwym procesem, ponieważ pliki czytników są zwykle dość małe z założenia. Stamtąd powinieneś uzyskać dostęp do programu czytnika innej firmy, takiego jak Adobe Reader lub Calibre.

W tym celu otwórz aplikację “Ustawienia” i kliknij “Konta”. Znajdź swoje konto Google i od demo trading do rzeczywistości: skąd mam wiedzieć, kiedy handlować prawdziwymi pieniędzmi kliknij “Włącz”. Następnie otwórz aplikację “Google Play Store” i kliknij “Ustawienia”.

Autosynchronizacja na Androidzie: jak włączyć i wyłączyć tę funkcję?

Zarówno zawartość Kindle, jak i dokumenty osobiste mogą korzystać z funkcji zamiany tekstu na mowę. Naciśnij klawisz Windows na klawiaturze i kliknij Ustawienia. Znajdź aplikację Kindle, kliknij ją i kliknij Odinstaluj.

Możesz w niej znaleźć i pobrać zawartość. Następnie musisz zlokalizować opcję „konfiguracja”, która jest znaleziona tuż pod Twoim kontem lub danymi użytkownika. Gdy strona zostanie w pełni załadowana, pojawią się różni użytkownicy powiązani z Twoim kontem; wybierz ikonę, która należy do Twojego profilu. Najpierw na komputerze musisz uruchomić przeglądarkę i w pasku adresu wpisz adres internetowy Netflix, aby wejść na swoją stronę główną. Przejrzyj opcje i zlokalizuj powiadomienia, musisz wybrać tę opcję za pomocą polecenia lub kontroli Fire Stick.

Jak wylogować się z Amazon

W sekcji “Włącz usługi Google Play”, zaznacz wszystkie opcje. W oknie po lewej stronie dotknij pobrane, a następnie znajdź książki, które chcesz zaimportować. Następnie w drugiej kolumnie będziesz musiał znaleźć swój folder „kindle” – dotknij go. Następnie wystarczy dotknąć i przytrzymać książkę, kliknąć „kopiuj do…” lub „przenieś do…”, a następnie wybrać „inne okienko”. W tym wyborze możesz odłączyć każde podłączone urządzenie indywidualnie. W tej opcji znajdź Netflix, gdy jesteś w tym kroku musisz wybrać opcję wyczyść dane; a Twoja sesja zostanie automatycznie zamknięta z urządzenia.

Jak zamknąć aplikację Amazon na telefonie iPhone?

Aby wylogować się z konta, przejdź do ustawień konta i kliknij przycisk “Wyloguj”. W Firestick nie masz żadnego bezpośredniego sposobu na wylogowanie się z wideo Prime. Tak, możesz się wylogować, jeśli Twoje konto Prime Video nie jest połączone z FireTV. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany przez wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji Sklep Play, możesz otworzyć menu ustawień na swoim urządzeniu. W zależności od urządzenia, którego używasz, ta opcja może być inna.

Korzystanie z funkcji Opuść aplikacje w Ustawieniach

Aby kontynuować wylogowanie konieczne jest sprawdzenie, czy naprawdę jesteśmy zalogowani na platformie, do tego możemy zobaczyć opcję w prawym górnym obszarze ekranu, w której będzie nasze imię. Postępuj zgodnie z tymi krokami teraz wylogujesz się ze wszystkich urządzeń powiązanych z Twoim kontem Netflix; Możesz także odinstalować aplikację z Fire Stick, więc dane startowe tylko z tego urządzenia zostaną utracone. W konfiguracji dadzą Ci kilka opcji, kliknij wyloguj się ze wszystkich urządzeń; Wybierając tę ​​opcję, odłączysz swoje konto od wszystkich powiązanych urządzeń. W ramach różnych opcji wyświetlanych na ekranie głównym urządzenia, musisz wybrać opcję konfiguracji. Za pomocą polecenia lub kontroli Fire Stick kliknij przycisk Home, który wyświetli ekran główny urządzenia.

Jeśli chcesz wkleić lub ręcznie wpisać ciąg liter z poprzedniego ekranu, musisz rozpocząć kopiowanie lub zapamiętać ciąg liter. Po otwarciu aplikacji stuknij w zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu. Na stronie Profil stuknij w Ustawienia ikony koła zębatego w prawym górnym rogu. Najpierw musisz zalogować się na swoje konto Google.

Dołącz plik do wiadomości e-mail, wyślij go na adres e-mail Kindle (z dowolnym tematem i nic w treści wiadomości e-mail), a wkrótce powinien pojawić się na Twoim Kindle. Możesz także przeciągnąć i upuścić plik na Kindle, jeśli podłączysz urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Kliknij na sterownik, który chcesz zaktualizować. W tym momencie pokaże Ci się menu instalacji sterownika. Aktualizacja sterownika nastąpi, jeśli sterowniki znajdują się na komputerze.

Przede wszystkim otwórz aplikację mobilną Prime Video. Możliwość utworzenia takiego skrótu zależy od tego, czy aplikacja obsługuje otwieranie niektórych ekranów lub funkcji za pomocą głębokiego linkowania. W rzeczywistości wiele aplikacji może nie zezwalać na tworzenie skrótów prowadzących bezpośrednio do określonego ekranu ze względów bezpieczeństwa lub użyteczności. Aplikacja otworzy się, jeśli otworzysz sekcję Aplikacje na swoim urządzeniu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

العربية